Prodej rodinného domu, 391 m², Strání

  • Podlahová plocha: 247m2
  • Parcela: 391m2
  • Počet pokojů: 5
  • Koupelna: 2×
  • Sklep: 1×
  • Podlaží: 2 z 1
  • Parkovací stání: 2×
  • Garáž: 1×
3 800 000 Kč
za nemovitost včetně provize
Cena možná k jednání
Veronika Sedláková
603 390 202
Mám zájem

Detaily nemovitosti

Obec:
Strání
Typ zakazky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Dispozice:
Rodinný
Výměra:
391m2
Užitná plocha:
247m2
Konstrukce:
Cihlová
PENB:
G2
Podlaží:
2

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám nabízí koupi rodinného domu v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty na moravskoslovenské hranici v obci Strání, užitná plocha 247 m². Celková plocha parcely je 391 m².

Dům je o dvou nadzemních podlažích, kompletně podsklepený. Dům může být využíván pro výstavbu více bytových jednotek. Je dispozičně řešen 1 NP 3+1 k dispozici je velký průjezd, kde je možno garážovat i dvě vozidla. 2NP je dispozičně řešeno o velikosti 4+1 a jeho dominantou je velký obývací pokoj, který má původní zděný krb. Dům je umístněn v klidné řadové zástavbě.

Stáří domu je cca 95 let. Stav domu je k rekonstrukci. K bydlení je však možný ihned po menší technické rekonstrukci. Bez závažných vad. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod.

Střecha je původní v dobrém stavu. Prostorná půda. Stropy a schody betonové. Okna z ulice plastová. Sklep je suchy, čistý. Je zde kotelna a sklad.

Vytápění pomocí plynového kotle, nebo na tuhá paliva. Na zahradě ovocné stromy a přístřešek pro úschovu. Parkovací stání je možné i před domem.

Strání je pohraniční obec se Slovenskou republikou, kde se nachází spolu české a slovenské tradice. Tento rodinný dům, může být využitelný po celý rok i pro rekreaci, kde se Vám nabízí možnost horské turistiky či cyklotras.

Pro více informací volejte makléře. Prohlídky možné po předchozí telefonické domluvě. Cena k jednání.

Vizualizace

Lokalita nemovitosti

Fotogalerie

Napište prosím Vaše kontakty, ozveme se obratem
×
×
© 2004–2024 Sluneční Reality Mapa stránek