Pronájem nemovitosti

Pronájem každé nemovitosti je specifickou záležitostí. Z toho důvodu doporučujeme nezávaznou konzultaci, která je ZDARMA, nic Vás nestojí a ničemu se nezavazujete. V ideálním případě je nejlepší konzultaci provést přímo na nemovitosti, kterou chcete pronajímat. Pokud to možné není, tak se scházíme u nás v kanceláři. Výsledkem konzultace je správné nastavení ceny, za kterou budete nemovitost pronajímat. A to s ohledem na vybavení a příslušenství.

Příprava nemovitosti a zpracování nabídky

Nemovitost připravená na pronájem je čistá, vymalovaná a vyklizená. Pokud se nemovitost pronajímá s vybavením, je třeba toto vybavení pečlivě sepsat, včetně jeho stavu.

Takto nachystanou nemovitost profesionálně nafotíme, vytvoříme půdorys a zpracujeme nabídku, kterou Vám odešleme k odsouhlasení.

Spuštění pronájmu a prohlídky

Pronájem zahájíme ihned po Vašem odsouhlasení inzerátu, který vystavíme na největší realitní servery. Současně spouštíme prezentaci na sociálních sítích a zároveň odesíláme nabídku všem klientům, kteří podobnou nemovitost poptávají.

Zájemci, které nabídka osloví nás následně kontaktují telefonicky na infolinku, nebo e-mailem. Obratem se makléř se zájemcem spojí, zodpoví případné dotazy. S vhodnými zájemci se makléř domluví na termínu prohlídky. Termín prohlídky je vždy určen po předchozí domluvě s Vámi. Zpravidla bývají prohlídky se všemi zájemci v jeden den a součástí je i dotazník, který slouží k výběru nejlepšího uchazeče majitelem. Po konzultaci s majitelem společně vybereme nejlepšího zájemce.

Podpis rezervační smlouvy a nájemní smlouvy

Se zájemcem uzavíráme rezervační smlouvu, ve které se zavazuje k podpisu nájemní smlouvy. Po složení rezervační zálohy nachystáme nájemní smlouvy, které si se všemi stranami odsouhlasíme.

Podpis nájemní smlouvy a předání bytu

Podpis nájemní smlouvy probíhá při předání nemovitosti. Součástí smlouvy je předávací protokol, kde jsou uvedeny stavy měřičů energií. V případě, že se rozhodnete převést energie na nájemce, tak za Vás zařídíme i tento převod.

Tímto okamžikem bereme pronájem jako dokončený.

Zkušenosti našich zákazníků

Lovecká Monika
17. 5. 2023

Paní Verunka Sedláková je nejlepší realitní makléřkou, s kterou jsem kdy měla možnost se potkat. Její přístup a jednání je na nejvyšší profesionální úrovni. Komunikace s ní byla vždy velmi milá.S ochotou vždy reagovala a odpovídala na jakékoliv dotazy. Velmi se těším na případnoú příští spolupráci a všem paní Verunku určitě doporučuji. Moc Děkuji

Veselý Jaroslav
17. 5. 2023

Rychlé jednání a příjemné vystupování.:)

Pavel Alenka
17. 5. 2023

Obrovská spokojenost… Děkuji paní Sedlákovè

Hurtíková Miroslava
29. 3. 2023

S paní Sedlákovou jsem byla nadmíru spokojená. Profesionální práce, příjemné vystupování a výborná komunikace. Nemám co vytknout. Můžu všem doporučit.

Slezák Jakub
18. 3. 2023

Profesionální a příjemné jednání.

Markéta Maršálková
15. 3. 2023

Velké díky za rychlé a bezproblémové zprostředkování pronájmu. Moc si ceníme profesionální přístup paní Sedlákové.

Vykydal Jindřich
10. 2. 2023

Velmi příjemné jednání makléřky, vše dokázala srozumitelně vysvětlit a doporučila nejlepší postup při realizaci a napomohla k bezproblémovému průběhu obchodu. Mohu jedině doporučit.

Petr Kohoutek
9. 2. 2023

Vše proběhlo v pořádku.Skvělá práce.

Ing. Miroslav Szymurda
8. 1. 2023

Rychlé a profesionální řešení

Žemlička Tomáš
7. 12. 2022

Pronajímám přes p.Sedlakovou vice nemovitostí a vždy profesionální přístup a maximální spokojenost…

Miroslav Ventrča
5. 9. 2022

S prací pana Durníka jsme maximálně spokojení. Moc děkujeme.

Petr Fornůsek
1. 9. 2022

S panem Durníkem spolupracuji již pár let. A díky jeho kvalitně odvedené práci jsem vždy ušetřil spoustu času a nervů… Má moji velkou důvěru.

Ondřej Panáček
12. 8. 2022

Profesionální pristup a přehled o realitním trhu

Ing. Filip Kroča
12. 8. 2022

Dlouhodobé špičkovè služby.

© 2004–2023 Sluneční Reality Mapa stránek