kontaktujte nasZákaznická linka 603 390 202

Vizualizace ANO či NE?

Mnohým lidem příjde vizualizace jako zbytečná práce při prodeji nemovitosti, ale opak je pravdou.

3.4.2022

Souhlasím, že vizualizace není potřebná ke každému prodeji nemovitosti. Zejména, když máte zařízený byt či dům po rekonstrukci. Naopak u nemovitostí, které jsou vhodné k rekonstrukci nebo jsou prázdné by měla být vizualizace již standardem.

Ne každý z nás má totiž prostorovou představivost a tak se mnohdy stává, že klient příjde do domu nebo bytu a neumí si představit, jak se tam vše může vejít nebo jak by mohl být nábytek rozmístěn a právě k tomu nám slouží vizualizace. Klientovi pomůžeme v realných velikostech ukázat, jak by mohla nemovitost vypadat. Realistické vizualizace jsou provedeny v různých stylech, vždy jsou ale dodrženy přesné rozměry a umístění rozvodů vody, odpadů a elektřiny.

Níže se můžete podívat na fotku z nezrekonstru­ovaného bytu a vizualizaci stejného prostoru.

Dále si můžeme ukázat i druhou variantu, když máme prostor prázdný a klientovi pomáháme si v prostoru představit, jak by místnost mohla vypadat po zařízení. Vizualizace vždy bereme v tištěné formě na prohlídky. Tak si klient může přimo na nemovitosti představit kde bude sedačka, televize, kuchyňská linka, atd.

Přečteno: 231x
Níže prosím zadejte své telefonní číslo
zažádat o zavolání

Makléř se Vám ozve jakmile bude moct. Obvykle je to do několika desítek minut.

×
×