Prodej vily, Uherské Hradiště - Rybárny

  • Podlahová plocha: 603m2
  • Parcela: 1658m2
  • Počet pokojů: 6
  • Koupelna: 2×
  • Sklep: 1×
  • Podlaží: 1 z 2
  • Parkovací stání: 5×
  • Garáž: 1×
13 999 000 Kč
za nemovitost včetně provize
Ondřej Brim
603 390 202
Mám zájem

Detaily nemovitosti

Obec:
Uherské Hradiště
Typ zakazky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Dispozice:
Vila
Výměra:
1658m2
Užitná plocha:
603m2
Konstrukce:
Cihlová
PENB:
G2
Podlaží:
1

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej vilu nedaleko centra města Uherského Hradiště, lokalita Rybárny na ulici V Zahradách. Vzdálenost od centra je 10 minut pěší chůze. Víla byla dostavěna v roce 1997 a aktuálně na ni byla zahájena příprava na kompletní rekonstrukci.

Vila je rozdělena do tří podlaží. V prvním podzemním podlaží se nachází prostory s celkovou plochou 116m² a je zde plánován wellness, sklep s posezením a technické zázemí k domu.

První nadzemní podlaží má 298m². Je zde dvojgaráž, před kterou je dostatek místa na zaparkování několika dalších vozů díky příjezdové cestě. Dále se zde nachází 2× obývací pokoj, pracovna, herna, kuchyně, jídelna a 2× koupelna. Dominantou vily je společenská místnost, ve které si hned všimnete vysokého stropu s trámy a velkého krbu. Zajímavostí je točité schodiště, které vás dovede na „balkonek“ s výhledem na celou místnost a k bočním dveřím jedné z ložnic.

V podkroví o velikosti 189m² se nachází dominantní vestibul s ochozem, ze kterého můžete vidět od přízemí až po trámový strop v patře. Z vestibulu se dostanete do samostatného apartmánu s vlastní koupelnou, do třech ložnic, třech šaten a hlavní koupelny s toaletou.

Díky aktuálnímu stavu lze dispozice proměnit k vlastním potřebám. Lze ji využít na bydlení, pronájem , jako ordinace, provozovna či sídlo firmy apod.

Kolem domu je dostatek prostoru pro vytvoření bazénu, dětského hřiště, venkovního posezení apod.

Vila je připojena na elektřinu (dvojsazba), plyn, obecní vodovod a má vlastní čističku (možnost napojení na kanalizaci).

Více informací na telefonu nebo emailu. Prohlídky možné po předchozí telefonické domluvě.

Lokalita nemovitosti

Fotogalerie

Napište prosím Vaše kontakty, ozveme se obratem
×
© 2004–2023 Sluneční Reality Mapa stránek