kontaktujte nasZákaznická linka 603 390 202

O nás

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost zaměřující se na komplexní služby v oblasti nemovitostí. Zakládáme si na solidním, spolehlivém, rychlém a příjemném přístupu ke všem našim klientům. Hlavní mota naší společnosti jsou - RYCHLOST, SPOLEHLIVOST, EFEKTIVITA, AKTUÁLNOST a DISKRÉTNOST.

Co nabízíme:

  • Komplexní služby spojené s prodejem/pronájmem Vaší nemovitosti - profesionální nafocení, posouzení ceny a stavu nemovitosti, inzerce na největších realitních portálech v ČR, rozeslání nabídky mezi naše klienty a zařazení do našeho interního systému IS Sluneční reality, statistika návštěvnosti Vaší nemovitosti, pravidelná konzultace ohledně vývoje prodeje Vaší nemovitosti s našim makléřem, předání/převzetí Vaši nemovitosti, přepis energií atd.
  • Komplexní služby spojené s nákupem/pronájmem nemovitosti - rychlé zajištění prohlídky nabízených nemovitostí, zařazení poptávek do našeho interního systému IS Sluneční reality a následné sdílení, aktivní vyhledávání nemovitostí, které odpovídají poptávkám atd.
  • Zajištění poradenství týkající se bankovního financování při nákupu nemovitosti - spolupracujeme se všemi hlavními bankovními domy v ČR, pro naše klienty máme předjednány akce, slevy a další různá zvýhodnění u většiny bankovních ústavů.
  • Zajistění a poradenství týkající se nebankovního financování nemovitostí - jsme schopni nabídnout alternativní možnosti financování nákupu/prodeje nemovitosti.
  • Kompletní právní poradenství ve spojení s renomovanými advokáty - právní konzultace, příprava smluv na prodej/pronájem/směnu nemovitosti, kontrola právních vad váznoucích na nemovitostech a návrhy možného řešení, příprava věcných břemen atd.
  • Daňové poradenství a podaní daňových přiznání spojených s prodejem nemovitosti.
  • Zajistění hládkého a úspěšného převodu nemovitosti - podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí, zastoupení při jednání s katastrálním úřadem, řešení případných nesrovnalostí atd.
  • Zajištění výkupu Vaší nemovitosti v případech, kde nastaly problémy s exekucemi, dluhy, nesplácenými hypotékami atd., ve všech těchto případech jsou naši makléři připraveni Vás zastupovat v jednáních s věriteli, exekutory a bankovními i nebankovními institucemi.
  • Zajištění bezplatné realitní úschovy finančních prostředků nebo advokátní úschovy za zvýhodněných podmínek.
  • Zajištění vyhotovení energetických štítků k budovám.

Developerská činnost:

Exkluzivně nabízíme prodej projektu Sluneční terasy - Bydlení ve spojení s přírodou v Uherském Hradišti. Více info naleznete na www.slunecniterasy.cz .
Níže prosím zadejte své telefonní číslo
zažádat o zavolání

Makléř se Vám ozve jakmile bude moct. Obvykle je to do několika desítek minut.

×
×