kontaktujte nasZákaznická linka 603 390 202

Projekt Q.City - ideální bydlení, lokalita Mařatice, Uherské Hradiště

25.09.2016

Po více než roční usilovné a úspěšné spolupráci s městem Uherské Hradiště na vypracování územní studie ÚS 9 lokality Mařatice – Východ, přinášíme první informace a ,,ochutnávku" námi chystaného bytového projektu s motem – „Q.City – ideální bydlení“. 

Projekt Q.City nabídne integrovanou rezidenční lokalitu sestávající z komplexu 4 moderně koncipovaných bytových domů, sestavených do jednoho funkčního ekologického a urbanistického celku. Nabídneme koncepci atraktivních bytových jednotek od 1+KK až po 4+KK s terasami, balkóny i zahrádkami, dostatkem parkovacích stání a bezkonkurenční urbanistickou a parkovou úpravou domů i okolí se zřetelem na životní prostředí a hospodaření s energiemi a nově i srážkovou vodou. Zaměříme se opět na vysoký standard bytových jednotek, v Uherském Hradišti bezkonkurenční cenu za m2 bytové plochy, nadstandardně velké a prostorné bytové jednotky a hlavně na spojení přírodou s ohledem na životní prostředí, kdy každý dům bude mít například extenzivní, zelení porostlou, střechu, vlastní fotovoltaickou elektrárnu s bateriovým subsystémem a mnoha dalšími prvky moderního ekologického a ekonomického bydlení.

Více informací k projektu Q.City (QuadCity) je možné obdržet v naší RK Sluneční reality u výhradního prodejce projektu pana Baráka.

Níže prosím zadejte své telefonní číslo
zažádat o zavolání

Makléř se Vám ozve jakmile bude moct. Obvykle je to do několika desítek minut.

×
×